Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PIEDESTAL, i form av kolonn, gustaviansk stil, omkring sekelskiftet 1900, bemålad och bronserad/förgylld, höjd: 115 cm Bas 34x34 cm Dia: 25 cm
Åldersslitage, smärre färgbortfall
571211
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här