Piedestal gustaviansk stil

Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIEDESTAL, i form av kolonn, gustaviansk stil, omkring sekelskiftet 1900, bemålad och bronserad/förgylld, höjd: 115 cm Bas 34x34 cm Dia: 25 cm

Åldersslitage, smärre färgbortfall

571211

2018-09-16