Klubbat för:
900 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): George Harrison, Dark Horse Tour, Los Angeles 12 november1974, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, C-print, ca 50 x 40 cm, oramat
571218
2018-09-16