Terje Risberg
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERJE RISBERG (Norge, född 1949): "Tranquility and Anxiety", signerad Risberg, EA I/II, grafikskt blad/djuptrycks-teknik, bildmått ca 61x176 cm
Saknar glas, fläck/ytslitage i marginalen
571219
2018-09-17