Terje Risberg

Terje Risberg
Terje Risberg
Terje Risberg
Terje Risberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERJE RISBERG (Norge, född 1949): "Tranquility and Anxiety", signerad Risberg, EA I/II, grafikskt blad/djuptrycks-teknik, bildmått ca 61x176 cm

Saknar glas, fläck/ytslitage i marginalen

571219

2018-09-17