Kristian Krokfors

Kristian Krokfors
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Träd, signerad och daterad 99 Kristian Krokfors, 22/40, färglitografi, bildmått ca 63x63 cm

571223

2018-09-16