Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Träd, signerad och daterad 99 Kristian Krokfors, 22/40, färglitografi, bildmått ca 63x63 cm
571223
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här