Kristian Krokfors
2018-09-16
571223
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Träd, signerad och daterad 99 Kristian Krokfors, 22/40, färglitografi, bildmått ca 63x63 cm