Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampor, 2 st, "Fata Morgana", Hans Agne Jakobsson AB för Markaryd, vitlackerad plåt samt mässing, höjd ca 30 diameter 63 cm
Repor, skador
571224
2018-09-16