Hans Agne Jakobsson Fata Morgana

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, Golvlampa, "Fata Morgana", Markaryd, 1900-talets andra hälft, fot i kromad metall med tre stavar, skärm i vitlackerad plåt, etikettmärkt, höjd ca 170 cm

Repor

571225

2018-09-16