Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, Golvlampa, "Fata Morgana", Markaryd, 1900-talets andra hälft, fot i kromad metall med tre stavar, skärm i vitlackerad plåt, etikettmärkt, höjd ca 170 cm
Repor
571225
2018-09-16