Brödkorg 1800-tal papier-maché

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDKORG, papier-maché, troligen Frankrike, 1800-talets slut, kinesiserande dekor i guld, längd ca 35 cm

Slitage

571229

2018-09-16