Kerstin Hörlin-Homquist serveringsvagn

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, serveringsvagn, Nordiska Kompaniet, mahogny, på hjultrissor, höjd ca 72, ca 82x50 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre blekning, smärre fuktskador och repor, tröga hjultrissor

571233

Päivämäärä:

2018-09-16