Kerstin Hörlin-Homquist serveringsvagn
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, serveringsvagn, Nordiska Kompaniet, mahogny, på hjultrissor, höjd ca 72, ca 82x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre blekning, smärre fuktskador och repor, tröga hjultrissor
571233
Päivämäärä:
2018-09-16