Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PJ MUNTENDAM, fåtölj, rödlackerad, rygg i flätad rotting, sits, kramar och nackkudde i svart läder, 1950/60-tal, för Gebruder Jonkers Noordwolde, sitthöjd ca 38-40 cm
Slitage, repor
571239
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här