Fåtölj Pj Muntendam

Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam
Fåtölj Pj Muntendam

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PJ MUNTENDAM, fåtölj, rödlackerad, rygg i flätad rotting, sits, kramar och nackkudde i svart läder, 1950/60-tal, för Gebruder Jonkers Noordwolde, sitthöjd ca 38-40 cm

Slitage, repor

571239

2018-09-16