E Brenøe, olja på duk

E Brenøe, olja på duk
E Brenøe, olja på duk
E Brenøe, olja på duk
E Brenøe, olja på duk
E Brenøe, olja på duk
E Brenøe, olja på duk
E Brenøe, olja på duk
E Brenøe, olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

E BRENØE, olja på duk, signerad samt daterad 1924, 40x33cm

571246

2018-09-20