Marionettdockor
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIONETTDOCKOR, 1 par, Indonesien, 1900-talets första hälft, föreställande man och kvinna, träskuren och bemålad dekor, klädsel i textil, längd ca 58-62 cm
Slitage, mindre skador/ en arm lös
571248
2018-09-16