Marionettdockor

Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor
Marionettdockor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIONETTDOCKOR, 1 par, Indonesien, 1900-talets första hälft, föreställande man och kvinna, träskuren och bemålad dekor, klädsel i textil, längd ca 58-62 cm

Slitage, mindre skador/ en arm lös

571248

2018-09-16