Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 65/250, 20x24 cm

571254

2018-09-16