Hoppbock 1900-tal

Hoppbock 1900-tal
Hoppbock 1900-tal
Hoppbock 1900-tal
Hoppbock 1900-tal
Hoppbock 1900-tal
Hoppbock 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOPPBOCK, gymnastikredskap, massiv furu, metalldetaljer, mockaklädsel, 1900-talets andra hälft, ställbar höjd

Bruksslitage

571274

2018-09-16