Tom Fahlroth oljemålning
2018-09-19
571278
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOM FAHLROTH (1921-1980): Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad Fahlroth, ca 45x99 cm