Börge Mogensen matgrupp Asserbo
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, Asserbo, matgrupp, 5 delar, bestående av bord och 4 stolar, massiv furu, flätade sjögrässitsar, 1960-tal, K Andersson & Söner, delvis etikettmärkta, bordshöjd 70,5, 190 x 95 cm, stolssitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, bordsskivan med repor/märken, maskhål förekommer
571282
2018-09-16