Börge Mogensen matgrupp Asserbo

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, Asserbo, matgrupp, 5 delar, bestående av bord och 4 stolar, massiv furu, flätade sjögrässitsar, 1960-tal, K Andersson & Söner, delvis etikettmärkta, bordshöjd 70,5, 190 x 95 cm, stolssitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, bordsskivan med repor/märken, maskhål förekommer

571282

2018-09-16