Matservis- och kaffeservisdelar Blå Blom
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAT- & KAFFESERVISDELAR, 22 st, "Blå blom", Gustavsberg, benporslin, dekor av blå blommor i relief mot vit fond, 9 flata tallrikar diameter 24 cm, 6 djupa tallrikar diameter 22 cm, 3 assietter diameter 18 cm, 3 kaffekoppar med fat, 1 tekopp med fat
2 extra kaffefat, 5 extra tefat medföljer, smärre slitage och repor
571289
2018-09-16