Artur Percy oljemålning

Artur Percy oljemålning
Artur Percy oljemålning
Artur Percy oljemålning
Artur Percy oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Trädgårdsvy, signerad och daterad Percy 1938, olja på pannå, ca 46x55 cm

571296

2018-09-16