Lavoar

Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LAVOAR, med stenskiva, 1800-talets slut, fanerad med valnöt, belsag i mässing, höjd ca 100, 108x50 cm

Hyllplan saknas, skador, nyckel saknas

571297

2018-09-23