Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LAVOAR, med stenskiva, 1800-talets slut, fanerad med valnöt, belsag i mässing, höjd ca 100, 108x50 cm
Hyllplan saknas, skador, nyckel saknas
571297
2018-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här