Sideboard empirestil

Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil
Sideboard empirestil

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, empirestil, fanerad med mahogny, lister i marmor, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 92, 155x39 cm, nyckel finns

två kolonner skadade, slitage, repor

571299

2018-09-23