Sideboard empirestil
Vollendet
2018-09-23
571299
| Höchstes Gebot | 8 800 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, empirestil, fanerad med mahogny, lister i marmor, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 92, 155x39 cm, nyckel finns
två kolonner skadade, slitage, repor