Danka Jaworska oljemålning

Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DANKA JAWORSKA (född 1951): Triptyk, figurkomposition, signerad a tergo Danka Jaworska, olja på duk, ca 61x139 cm sammonterad

571327

2018-09-17