Hängskåp 1800-tal

Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-talets början, allmoge, dörr med kannelerad spegel, hörn med marmorerade pilastrar, krön med tandfris, höjd ca 71, 58x30,5 cm

Nyckel finns

Renoverat, mindre del av bakstycke löst

571329

2018-09-17