Hängskåp 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-talets början, allmoge, dörr med kannelerad spegel, hörn med marmorerade pilastrar, krön med tandfris, höjd ca 71, 58x30,5 cm
Nyckel finns
Renoverat, mindre del av bakstycke löst
571329
2018-09-17