Akvareller 3 st Walt Disney

Akvareller 3 st Walt Disney
Akvareller 3 st Walt Disney
Akvareller 3 st Walt Disney
Akvareller 3 st Walt Disney
Akvareller 3 st Walt Disney
Akvareller 3 st Walt Disney

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Akvarellerade tuschteckningar, 3 st, med motiv från Walt Disney: Kalle Anka, Musse och Mimmi Pigg samt Pluto, a tergo daterad 1957, 33,5-39x25-29 cm

571330

2018-09-17