Heinrich Richter färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEINRICH RICHTER (1920-2007): (3) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått vardera ca 77x 53 cm, oramade

Smärre fläckar och hanteringsveck

571333

2018-09-17