Meissen gallerskål

Meissen gallerskål
Meissen gallerskål
Meissen gallerskål
Meissen gallerskål
Meissen gallerskål
Meissen gallerskål
Meissen gallerskål
Meissen gallerskål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, gallerskål, porslin, Tyskland, 1800-talets slut, potpurri, med spiralvridna hänklar, polykromt bemålad, längd ca 32 cm

Lagningar, avslag

571352

2018-09-17