Bruno Mathsson Pernilla

Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Miranda", fåtölj, 1960-/70-tal, stomme av skiktlimmat böjträ av bok, klädd med fårskinn, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, bit av fårskinn borta

571377

2018-09-17