Meissen figuringrupp

Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp
Meissen figuringrupp

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

MEISSEN, figuringrupp, porslin, Tyskland, 1800-tal, i form av festfolk i skördetid, polykromt bemålad, höjd ca 15 cm

Nagg, lagningar

571381

2018-09-17