Jan Olis hans krets Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
JAN OLIS, hans krets (1600-tal): Dryckesbröder, olja på duk, ca 76x93 cm,
Läs mer
571401
2018-09-23