Jan Olis hans krets Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

JAN OLIS, hans krets (1600-tal): Dryckesbröder, olja på duk, ca 76x93 cm,

Läs mer

571401

2018-09-23