Matbord Room

Matbord Room
Matbord Room
Matbord Room
Matbord Room
Matbord Room
Matbord Room

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 2000-tal, med klaffar, fanérat i körsbär, inköpt på R.O.O.M, oval form, höjd ca 75, 280x150 cm

Smärre repor

571411

2018-09-17