Silverbestick Prins Albert

Silverbestick Prins Albert
Silverbestick Prins Albert
Silverbestick Prins Albert
Silverbestick Prins Albert
Silverbestick Prins Albert
Silverbestick Prins Albert

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSBESTICK, 5 dlr, silver, GAB, Stockholm, 1900-talets slut, modell Prins Albert, bestående av: 3 skedar varav en med tenar, såsslev och smörkniv med rostfritt blad, total vikt inkl. smörkniv med rostfritt blad ca 372 g

Obetydliga repor

571424

2018-09-17