Meissen figuriner

Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, figuriner, 4 st., porslin, Tyskland, 17/1800-tal, polykromt bemålade, höjd ca 8-12 cm

Nagg, avslag, lagningar

571432

2018-09-17