Georges Dayez oljemålning

Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGES DAYEZ (Frankrike, 1907-1991): Komposition, signerad Dayez, olja på duk, ca 40x79 cm

571440

2018-09-25