Bordsdekoration Kina

Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATION, cloisonné och glas, Kina, 1900-tal, i form av blommande träd, höjd ca 43 cm

Nagg, slitage

571466

2018-09-18