Orientmatta från nordvästra Iran
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ORIENTMATTA, nordvästra Iran, signerad och daterad 1370 (ca 1991), ca 468x366 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
lagningar, smärre fläckar
571504
2018-10-23