Axel Larsson, byrå
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL LARSSON, byrå, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1940-50-tal, pyramidmahogny och mahogny, välvd front med fyra lådor, märkta SMF Bodafors, höjd 69,5, 112x44 cm
en låda med mindre fanérskada, mindre slitage
571510
2018-09-24