Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANS LARSON (1894-1957): Figurscen, monogramsignerad, olja på pannå, mått ca 24x20 cm
571533
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här