Vas Holland Delft-Blauw

Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw
Vas Holland Delft-Blauw

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 1900-talets första hälft, blåvit dekor föreställande blommor, märkt Delft-Bauw, Holland, höjd ca 35 cm

Bruksslitage, smuts

571541

2018-09-18