Konsolbord sengustavianskt
2018-09-18
571543
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KONSOLBORD, sengustavianskt, bronserat, skuren dekor och pastellage, profilerad kalkstensskiva, höjd ca 74, 70x39
Senare bronsering, ytskador, skiva med lagningar, fotavsluten något avkortade