Otto Hagborg oljemålning

Otto Hagborg oljemålning
Otto Hagborg oljemålning
Otto Hagborg oljemålning
Otto Hagborg oljemålning
Otto Hagborg oljemålning
Otto Hagborg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OTTO HAGBORG (1854-1927): Kvinna vid vattendrag, signerad Otto Hagborg, olja på duk, 50x70, broder till August Hagborg, verksam i England

Zustandsbeschreibung

Något lös i ram

571545

2018-09-18