Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OTTO HAGBORG (1854-1927): Kvinna vid vattendrag, signerad Otto Hagborg, olja på duk, 50x70, broder till August Hagborg, verksam i England
Zustandsbeschreibung
Något lös i ram
571545
2018-09-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner