Utelampor koppar

Utelampor koppar
Utelampor koppar
Utelampor koppar
Utelampor koppar
Utelampor koppar
Utelampor koppar
Utelampor koppar
Utelampor koppar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTELAMPOR, 2 st, koppar, vattrat gult glas, väggfästen i smide, 1900-talets andra hälft, 1 med hörnfästets höjd ca 36, djup 43 cm

Slitage/patina

571546

2018-09-18