Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALGOT P TÖRNEMAN (1909-1993): Emaljtavla, på plåt, signerad och daterad Törneman 69, ca 70x140 cm
Ytslitage
571549
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här