Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, för hörn, 1900-tal, engelskt, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 172, 90x42 cm
Brukslitage
571551
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här