Flaska design Erik Höglund

Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIK HÖGLUND, Boda, flaska, 1900-talets mitt, blått glas med reliefdekor, signerad H736, höjd ca 22 cm

571554

2018-09-18