Vägglystrar i brons 1880-tal

Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal
Vägglystrar i brons 1880-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1880-tal, brännförgyllt brons, för 3 ljus vardera, höjd ca 46, bredd ca 25 cm

571595

2018-09-18