Skrivbord Danmark
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, s.k. direktörsskrivbord, Danmark 1960-tal, fanérat i palisander, lådinredning/pennskrin i teak, två lådor i fronten, höjd ca 74, 200x98 cm, CITES-intyg finns att avhämta vid Utlämningen
Kuntoraportti
Smärre brukslitage, smärre fanérresning på skiva
571599
Päivämäärä:
2018-09-18