Rosenthal servis
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, kaffe- och teservis, Pompadour, 50 delar, porslin med blomdekor och guldkanter, bestående av 24 kaffekoppar med fat, kaffekanna, 12 tekoppar med fat, sockerskål och gräddkanna, 12 assietter, 2 uppläggningsfat
Ringa slitage, en kopp med nagg
571602
2018-09-18